csen

 Máme štěňata!

Dne 16.08.2018 se nám narodilo 8 krásných štěňátek. Poprvé v historii naší chovatelské stanice převážují psi nad fenkami. Máme 4 holé kluky, 3 osrstěné kluky a jednu osrstěnou holčičku. Všichni se narodili zdraví, vyvinutí a bez problémů. Barevná škála narozených štěňat je od hnědé až po černou barvu. 

02.12.2018 v současné době máme na prodej již jen 3 nahaté kluky Laurena, Laria a Lamina. Všichni tři mají nádhernou kvadratickou stavbu těla. Jsou učení čistotě, socializovaní, znají ostatní psi a kočku a mají super povahy. Lamin je menší, úplně holý a má nádhernou zlatou až meruňkovou barvu. Tmavší, spíše do čokoládova je Lauren, který je opravdu veliký pohodář a moc rád se chová. Podobný charakter má i Lario, který je ale menší a barevně spíše krémově hořčicový

Prodáme je pouze do spolehlivých rodin, těm, kteří se jim budou věnovat celý život. Lamin by si zasloužil zájemce z řad chovatelů nebo těch, které baví psí výstavy. Není to ale podmínkou. Více informací při osobním jednání.

 

 

                                      NA PRODEJ MÁME HOLÉ KLUKY LAURENA, LAMINA & LARIA

4 týdny (zleva Lario, Leonardo, Lauren, Lamin)

7 týdnů (zleva Lauren, Lamin, Lario)

10 týdnů (zleva Lamin, Lauren, Lario)

 

 

 volný=pejsek zatím nemá žádného vážného zájemce, je dostupný

 zamluvený=pejsek má zájemce

 zarezervovaný=pejsek má zájemce, který složil zálohu

 prodaný=pejsek je již v nové rodině

 

 

 

 

LEONARDO - prodaný

 

 

 

 

LAUREN - volný

Je nádherný pejsek čokoládové barvy s bílým flíčkem na nosánku a bílou náprsenkou. Úplný naháč, který bude v dospělosti klasický peruánek střední velikosti, tj. kolem 45-50 cm v kohoutku. Má krásnou pevnou stavbu těla a nůžkový skus. Díky své vyjímečně klidné a přátelské povaze je vhodný do rodiny, která toto ocení.

 

 

LAMIN - zamluvený

Opravdu exkluzivní pejsek, 100% naháč s vyjímečnou tmavě meruňkovou barvou a nádhernou stavbou těla. Pes s nůžkovým skusem-plným mléčným chrupem a extrovertní sebestřednou povahou. Je kompaktní, ale relativně drobný, v dospělosti předpokládám velikosti malý x střední. Pokud by se našel zájemce o výstavy a chov, určitě doporučuji a tohoto zájemce upřednostním.

 

LARIO - volný

Lario je opravdu přátelský pejsek, který je hodně přítulný a určitě bude milovat svého pánička. Působí jako vzorný kluk, který se rád mazlí, proto je určitě vhodný i k dětem. V dospělosti bude mít okolo 42 cm, nůžkový skus a světle hořčicovou barvu. 

 

 

 

LETICIA - prodaná

 

 

 

LORD - prodaný

 

 

 

LOUIS - prodaný

 

  

 

LOCO - prodaný